Beginnerscursus Kiten

Kitesurfles

Wij geven kitesurfles volgens het Iko/wsvb en watersportverbond systeem.
De aandacht in de kitesurfles ligt op het leren door doen, voelen, zien en erover praten. Hierdoor weten we waar over we praten. Omdat we het gevoeld en gezien hebben.

Het tempo van de kitesurf lessen wordt afgestemd op het niveau van de leerlingen. In een les zul je uitgedaagd worden een stap verder te gaan. Wij leren je stap voor stap de vaardigheden die voor het kite surfen nodig zijn. Onze doelstelling is, je op het niveau te brengen waar vanuit je zelfstandig en veilig verder kunt.

Leraren Onze instructeurs: Enthousiasme, kundigheid, inzet, en mensenkennis. Onze instructeurs zijn gecertificeerd: iko/ knwv. Zij zullen er alles aandoen om je het Kitesurfen op een veilig en zeker ook een leuke manier te leren.

Reacties van enkele cursisten

Kiteboarden is net zo veilig als elke andere sport. De Kiteschool zorgt er in alles voor dat u op de meest veilige manier leert kiteboarden. Zo heeft de kiteschool 2 kwaliteitslabels van de VWDS en het Watersportverbond. Zo doen wij er alles aan om u een probleemloze kennismaking te geven. De kiteschool is op geen enkele manier aansprakelijk voor eventuele schade of blessure in welke vorm dan ook, deelname aan de lessen is in alle opzichte op eigen verantwoording.

Ons team

Rob Besselink
Rob BesselinkTeamleider
Teamleider van de Kiteschool. Iko level 2 kite-instructeur VDWS en KNWV level 4 kitesurfinstructeur.
Willem Verburg
Willem VerburgIKO Instructeur
IKO instructeur. Naast zijn vaste baan zijn vaste Hobby.
Chris & Tom
Chris & TomKNVW Instructeur
Na jaren met ervaring doorgegroeid naar volwaardig instructeur.
Patrick
PatrickIKO instructeur
Teamleider van de Kiteschool. Onze kitefreak, zit er helemaal in.
Mirjam
MirjamKNWV instructeur
Vind het geweldig om haar passie voor het kiten door te geven KNWV instructeur.
Hessel
HesselIKO instructor
Is de rust zelve.
Rob Besselink
Rob BesselinkTeamleider
Teamleider van de Kiteschool. Iko level 2 kite-instructeur VDWS en KNWV level 4 kitesurfinstructeur.
Willem van Wijngaarden
Willem van WijngaardenIKO Instructeur
Iko instructeur veel ervaring ook in het buitenland
Michiel van Geel
Michiel van GeelIKO Instructeur
Iko instructeur. Al sinds jaar en dag met de vliegers in de weer.

Kitesurfles in Katwijk
Kitesurfles in Zandvoort
Kitesurfles in Noordwijk [/fusi

Beginnerscursus Kiten

Kitesurfles

Wij geven kitesurfles volgens het Iko/wsvb en watersportverbond systeem.
De aandacht in de kitesurfles ligt op het leren door doen, voelen, zien en erover praten. Hierdoor weten we waar over we praten. Omdat we het gevoeld en gezien hebben.

Het tempo van de kitesurf lessen wordt afgestemd op het niveau van de leerlingen. In een les zul je uitgedaagd worden een stap verder te gaan. Wij leren je stap voor stap de vaardigheden die voor het kite surfen nodig zijn. Onze doelstelling is, je op het niveau te brengen waar vanuit je zelfstandig en veilig verder kunt.

Leraren Onze instructeurs: Enthousiasme, kundigheid, inzet, en mensenkennis. Onze instructeurs zijn gecertificeerd: iko/ knwv. Zij zullen er alles aandoen om je het Kitesurfen op een veilig en zeker ook een leuke manier te leren.

Reacties van enkele cursisten

Kiteboarden is net zo veilig als elke andere sport. De Kiteschool zorgt er in alles voor dat u op de meest veilige manier leert kiteboarden. Zo heeft de kiteschool 2 kwaliteitslabels van de VWDS en het Watersportverbond. Zo doen wij er alles aan om u een probleemloze kennismaking te geven. De kiteschool is op geen enkele manier aansprakelijk voor eventuele schade of blessure in welke vorm dan ook, deelname aan de lessen is in alle opzichte op eigen verantwoording.

Ons team

Rob Besselink
Rob BesselinkTeamleider
Teamleider van de Kiteschool. Iko level 2 kite-instructeur VDWS en KNWV level 4 kitesurfinstructeur.
Willem Verburg
Willem VerburgIKO Instructeur
IKO instructeur. Naast zijn vaste baan zijn vaste Hobby.
Chris & Tom
Chris & TomKNVW Instructeur
Na jaren met ervaring doorgegroeid naar volwaardig instructeur.
Patrick
PatrickIKO instructeur
Teamleider van de Kiteschool. Onze kitefreak, zit er helemaal in.
Mirjam
MirjamKNWV instructeur
Vind het geweldig om haar passie voor het kiten door te geven KNWV instructeur.
Hessel
HesselIKO instructor
Is de rust zelve.
Rob Besselink
Rob BesselinkTeamleider
Teamleider van de Kiteschool. Iko level 2 kite-instructeur VDWS en KNWV level 4 kitesurfinstructeur.
Willem van Wijngaarden
Willem van WijngaardenIKO Instructeur
Iko instructeur veel ervaring ook in het buitenland
Michiel van Geel
Michiel van GeelIKO Instructeur
Iko instructeur. Al sinds jaar en dag met de vliegers in de weer.

Kitesurfles in Katwijk
Kitesurfles in Zandvoort
Kitesurfles in Noordwijk

Beginnerscursus Kiten

Kitesurfles

Wij geven kitesurfles volgens het Iko/wsvb en watersportverbond systeem.
De aandacht in de kitesurfles ligt op het leren door doen, voelen, zien en erover praten. Hierdoor weten we waar over we praten. Omdat we het gevoeld en gezien hebben.

Het tempo van de kitesurf lessen wordt afgestemd op het niveau van de leerlingen. In een les zul je uitgedaagd worden een stap verder te gaan. Wij leren je stap voor stap de vaardigheden die voor het kite surfen nodig zijn. Onze doelstelling is, je op het niveau te brengen waar vanuit je zelfstandig en veilig verder kunt.

Leraren Onze instructeurs: Enthousiasme, kundigheid, inzet, en mensenkennis. Onze instructeurs zijn gecertificeerd: iko/ knwv. Zij zullen er alles aandoen om je het Kitesurfen op een veilig en zeker ook een leuke manier te leren.

Reacties van enkele cursisten

Kiteboarden is net zo veilig als elke andere sport. De Kiteschool zorgt er in alles voor dat u op de meest veilige manier leert kiteboarden. Zo heeft de kiteschool 2 kwaliteitslabels van de VWDS en het Watersportverbond. Zo doen wij er alles aan om u een probleemloze kennismaking te geven. De kiteschool is op geen enkele manier aansprakelijk voor eventuele schade of blessure in welke vorm dan ook, deelname aan de lessen is in alle opzichte op eigen verantwoording.

Ons team

Rob Besselink
Rob BesselinkTeamleider
Teamleider van de Kiteschool. Iko level 2 kite-instructeur VDWS en KNWV level 4 kitesurfinstructeur.
Willem Verburg
Willem VerburgIKO Instructeur
IKO instructeur. Naast zijn vaste baan zijn vaste Hobby.
Chris & Tom
Chris & TomKNVW Instructeur
Na jaren met ervaring doorgegroeid naar volwaardig instructeur.
Patrick
PatrickIKO instructeur
Teamleider van de Kiteschool. Onze kitefreak, zit er helemaal in.
Mirjam
MirjamKNWV instructeur
Vind het geweldig om haar passie voor het kiten door te geven KNWV instructeur.
Hessel
HesselIKO instructor
Is de rust zelve.
Rob Besselink
Rob BesselinkTeamleider
Teamleider van de Kiteschool. Iko level 2 kite-instructeur VDWS en KNWV level 4 kitesurfinstructeur.
Willem van Wijngaarden
Willem van WijngaardenIKO Instructeur
Iko instructeur veel ervaring ook in het buitenland
Michiel van Geel
Michiel van GeelIKO Instructeur
Iko instructeur. Al sinds jaar en dag met de vliegers in de weer.

Kitesurfles in Katwijk
Kitesurfles in Zandvoort
Kitesurfles in Noordwijk